PIELĘGNACJA TWARZY
OxygenO2
 

Zabieg dotleniający Oxygen O2 połączony z liftingującym masażem twarzy, szyi i dekoltu stworzony przez firmę  Freihaut to nowy system do pielęgnacji skóry, wolny od parabenów i PEGs, który dostarcza skórze tlenu! Dzięki temu spowalnia i naprawia niewłaściwe procesy spowodowane jego niedoborem.

System ten zwiększa przyswajanie tlenu przez komórki skóry, poprawia przepływ krwi oraz intensyfikuje oddychanie komórkowe. Dzięki zwiększeniu dynamiki działalności komórek, wolne rodniki zostają zneutralizowane, głębokość zmarszczek zmniejszona, skóra pochłania więcej wilgoci co daje jej jednorodny i zdrowy wygląd. Komórki skóry otrzymują świeżą energię następuje skuteczniejsze oczyszczanie i przywrócenie równowagi w przypadku stanu chorobowego skóry a efekty po zastosowaniu linii OxygenO2 w zabiegach antystarzeniowych są imponujące.

 Linia OxygenO2 jest rozwiązaniem dla każdego rodzaju skóry, ale w szczególności przy problemach cer dojrzałych, naczyniowych, z trądzikiem różowatym, wrażliwych i z teleangiektazjami. Dzięki aktywnemu działaniu pobudza krążenie krwi, poprawia dotlenienie, przyspiesza odnowę komórek i wzmacnia tkanki. Ma zadziwiające działanie odmładzające.
 czas zabiegu: ok. 60min

 
CENNIK

zabieg na twarz, szyję i dekolt z masażem
 140 zł
 

 

 
   
       
 
 
Satinskin 2011 © Projekt i wykonanie: superdrukowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.