PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP
Manicure japoński P. Shine
 

Jeszcze nigdy naturalne paznokcie nie były tak piękne, lśniące i mocne!

Manicure japoński P. Shine odżywia płytkę, wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawia ich kondycję.

Zabieg polega na wtarciu odżywczej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz nałożeniu na nią warstwy pudru zamiast malowania paznokci lakierem. W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia.

Zabieg zaleca się w przypadku paznokci łamliwych, kruchych, rozdwajających się. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, dzięki czemu wyglądają na zadbane i zdrowe.

Płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia.

czas trwania zabiegu: ok. 50 min


 
CENNIK
manicure japoński 

50 zł

 

 

 
   
       
 
 
Satinskin 2011 © Projekt i wykonanie: superdrukowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.