PIELĘGNACJA TWARZY
Mezoterapia igłowa
 

Mezoterapia igłowa (Dermaheal, RevitaCare) polega na nieinwazyjnym powierzchownym wstrzykiwaniu małych dawek preparatu  np. nieusieciowanego kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, składników silnie regenerujących bezpośrednio w skórę twarzy, szyi czy dekoltu lub na innych częciach ciała. Dzięki temu wprowadza się substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie jest w stanie przeniknąć większość kosmetyków.
Sam proces powierzchniowego nakłuwania działa bardzo korzystnie na proces poprawy wyglądu skóry a specjalnie dobrane kombinacje kosmetycznych i medycznych substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie.

Dzięki mezoterapii igłowej uzyskuje się bardzo szybkie efekty poprawy wyglądu u osób ze skórą:
 - wiotką,
 - delikatną,
 - odwodnioną
 - dojrzałą

Zalety mezoterapii igłowej:
 - efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.
 - metoda powierzchowna, nieinwazyjna i niechirurgiczna
 - długotrwałe efekty
 - wypielęgnowana i rozjaśniona skóra 

Dermaheal HSR
do koktajl do mezoterapii o działaniu przeciwzmarszkowym. Widocznie odmładza, regeneruje i nawilża. Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, zmniejsza zmarszczki. Działa odbudowująco na skórę poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Zawarty kwas hialuronowy nawadnia skórę i pomaga utrzymać optymalną równowagę. Produkt przeznaczony dla skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu.  Zawiera:
- 58 aktywnych składników (50mg HA):
- kwas hialuronowy (1%)
- 24 aminokwasy
- 13 witamin
- 5 peptydów biomimetycznych
- 5 minerałów
- 4 kwasy nukleinowe
- 4 koenzymy
- 2 czynniki redukujące

Dermaheal SR to odnawiający skórę preparat do mezoterapii o działaniu odmładzającym, przeciwzmarszkowym. Zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry.

CytoCare® 532 to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający preparat kosmetyczny, dający widoczny efekt poprawy wyglądu skóry.
Preparat stworzony dla osób o widocznych efetkach starzenia. CytoCare® 532 ma największe stężenie kwasu hialuronowego z serii preparatów Cytocare, dzięki czemu jest najbardziej efektywny i dostosowany dla osób o widocznych, postępujących oznakach starzenia. Preparat może być również stosowany jako profilaktyka powstawania zmarszczek. 

Efekty preparat Cytocare 532:
 - pielęgnacja twarzy, odpowiednie nawilżenie
 - intensywne działanie na skórę, poprawa wyglądu
 - głębokie nawodnienie
 - efekt pielęgnacji przeciw-utleniający i ochronny
 - przyspieszony naturalny cykl regenacji naskórka
 - utrzymanie biologicznej równowagi skóry
 - zapewnienie intensywnego odżywiania skóry
 - zapewnienie promienności i blasku

Mezoterapia medycznym kwasem hialuronowym HAFILLER Aqua 
Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. Producent – firma Gallop, od blisko 20 lat zajmuje się wytwarzaniem kwasu hialuronowego do celów medycznych – do chirurgii oka oraz do ortopedii (do wstrzykiwań w staw kolanowy). Od 1995 roku użyto ponad 2 miliony ampułkostrzykawek z kwasem hialuronowym firmy Gallop na całym świecie. HAFILLER®Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości.

Działanie:
- przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka
- nawilża,
- wygładza,
- ujędrnia
- poprawia elastyczność skóry
- redukuje zmarszczki
- HAFILLER®Aqua 20 oprócz nawilżenia i poprawy sprężystości skóry, wyraźnie zwiększa jej gęstość przez co powoduje spłycenie zmarszczek.

 
Wskazania:
- może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry
- zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.
- profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych.


 
CENNIK
zabieg na twarz
250 zł
zabieg na twarz, szyję
350 zł
zabieg na twarz, szyję i dekolt
400 zł
zabieg pod oczy
180 zł
zabieg czystym kwasem hialuronowym (1 ampułkostrzykawka)
350 zł
 
   
       
 
 
Satinskin 2011 © Projekt i wykonanie: superdrukowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.