PIELĘGNACJA CIAŁA
ENDERLMOLOGIA LPG SYSTEMS
 

Endermologie®  Cellu M6 Keymodule 2 to gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems® ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Endermologie® reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy. 
Jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, rozstępów, leczenia blizn, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry.

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę.

Endermologia to rodzaj masażu, który wykonywany jest mechanicznie. Technika wykonywania zabiegu Lipomassage® opiera się na unikalnym, opatentowanym przez firmę LPG procesie, który dzięki zjawisku mechanotransdukcji umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej opornej na dietę i gimnastykę, co zostało udowodnione naukowo: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.

Wskazania do zabiegu:
- działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry
- modelowanie i kształtowanie sylwetki
- ujędrnianie skóry po odchudzaniu
- terapia przeciwobrzękowa,
- stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy
- eliminacja toksyn z organizmu
- rozluźnianie napiętych mięśni

Przeciwwskazania do zabiegu:
- czynny nowotwór
- infekcje, wysypki skórne
- zapalenie żył i inne stany zapalne
- choroby krwi
- leczenie antykoagulantami
- ciąża 
- zabiegi chirurgiczne przebyte w ostatnich 6 miesiącach

Podczas zabiegu Endermologii pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium. Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdy skórnej. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i metabolizm. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. Zabieg endermologii działa także relaksująco i odprężająco, co skutecznie łagodzi stres. Oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala skórze odzyskać młody i zdrowy wygląd.

Zabieg endermologii przeprowadza się 2-3 razy w tygodniu. Aby efekty były długotrwałe należy wykonać serię 10-15 zabiegów. 
Czas trwania zabiegu na całe ciało: 45-60 minut.


 
CENNIK
1 zabieg  120 zł
5 zabiegów 550 zł
10 zabiegów (kostium gratis) 950 zł
15 zabiegów (kostium gratis) 1350 zł
zabieg na twarz, szyję i dekolt Endermolift 60 zł
kostium (Endermowear) 60 zł
 
   
       
 
 
Satinskin 2011 © Projekt i wykonanie: superdrukowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.