O NAS

Zapraszamy do salonu Satin Skin, gdzie fotodepilacja i studio kosmetyki mieszczą się w jednym miejscu. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie jakie są obecne na rynku.

Zabiegi fotodepilacji i fotoodmładzania wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniu E-light System, który łączy w sobie zalety terapii intensywnym światłem impulsowym (IPL) i fal radiowych (RF). Dzięki temu zabiegi są bezpieczne, skuteczne i bezbolesne.

Z pośród wielu marek kosmetycznych dostępnych na rynku wybraliśmy dla Naszych klientów NANOKOSMETYKI. Kosmetyki NANO Aqua+ firmy NANTES są efektem połączenia nanotechnologicznych możliwości oraz intensywnie działających składników regenerująco-odżywczych, czerpanych z ziół i roślin. Innowacja kryje się w wykorzystywanym do produkcji kosmetyków elemencie NANOwody, która charakteryzuje się niezwykle małą średnicą, oscylującą w granicach 1 nanometra.

NANOwoda jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków, a dzięki nano rozmiarom wyjątkowym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry. NANOwoda dzięki nano rozmiarom pozwoliła skórze na niemal całkowite wchłonięcie substancji aktywnych i odżywczych. Transportowane przez cząsteczki NANOwody, starannie wyselekcjonowane składniki regenerujące i łagodzące, docierają do głębokich, nigdy dotąd nie pielęgnowanych przez człowieka warstw skóry, powodując jej odnowę i wzmocnienie, co jest fenomenem w dziedzinie kosmetologii na skalę światową.

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany zespół kosmetologów, najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne kosmetyki.
 
Przyjdź i przekonaj się!

Zapraszamy!
 
        
 
 
Satinskin 2011 © Projekt i wykonanie: superdrukowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.